Kontakt Ogólnopolski

Wybierz swoją lokalizację:

Menedżer Sprzedaży Trade

Beata Szlęk

telefon: +48 605 351 104
e-mail: beata.szlek@ppg.com

Szef Zespołu Marketingu Trade

Tomasz Ronczewski

telefon: +48 691 968 315
e-mail: tomasz.ronczewski@ppg.com

Menedżer ds. Promocji i Wsparcia Kanału Dystrybucji Trade

Kamila Adamczyk-Fojt

telefon: +48 728 313 570
e-mail: kamila.adamczyk@ppg.com

Regionalny Menedżer Sprzedaży Trade - Region Centrum Północ

Tomasz Fajkowski

telefon: +48 609 049 212
e-mail: tomasz.fajkowski@ppg.com

Regionalny Menedżer Sprzedaży Trade - Region Zachód

Artur Moryto

telefon: +48 784 058 368 
e-mail: moryto@ppg.com

Regionalny Menedżer Sprzedaży Trade - Region Centrum Południe

Tomasz Kujawa

telefon: + 48 693 712 982 
e-mail: kujawa@ppg.com

Regionalny Menedżer Sprzedaży Trade - Region Południe

Tobiasz Żołnowski

telefon: +48 661 110 438
e-mail: zolnowski@ppg.com

Regionalny Menedżer Sprzedaży Trade - Region Północ

Wojciech Domański

telefon: + 48 728 337 801 
e-mail: wdomanski@ppg.com

Menedżer Sprzedaży Protective Coatings

Paweł Prusak

telefon: +48 662 088 685
e-mail: prusak@ppg.com

Menedżer Sprzedaży ds. Systemów Ociepleń

Jacek Saganowski

telefon: +48 603 708 362
e-mail: saganowski@ppg.com

Menedżer Projektów - Region Zachód

Damian Chołast

telefon: +48 601 072 743
e-mail: cholast@ppg.com

Menedżer Projektów - Region Centrum Północ

Mirosław Grzeszczak

telefon: +48 605 221 955
e-mail: mirosław.grzeszczak@ppg.com

Menedżer Projektów - Region Południe

Piotr Koprowski

telefon: +48 661 602 229
e-mail: piotr.koprowski@ppg.com

Menedżer Projektów - Region Centrum Południe

Wojciech Kurczewski

telefon: +48 795 598 335
e-mail: kurczewski@ppg.com