Kontakt Ogólnopolski

Menedżer Sprzedaży Trade

Beata Szlęk

telefon: +48 605 351 104
e-mail: beata.szlek@ppg.com

Szef Zespołu Marketingu Trade

Tomasz Ronczewski

telefon: +48 691 968 315
e-mail: tomasz.ronczewski@ppg.com

Młodszy Menedżer Marketingu Kanału Dystrybucji Trade

Joanna Kołtyś

telefon: +48 606 566 867
e-mail: koltys@ppg.com

Regionalny Menedżer Sprzedaży Trade - Region Północ

Tomasz Fajkowski

telefon: +48 609 049 212
e-mail: tomasz.fajkowski@ppg.com

Regionalny Menedżer Sprzedaży Trade - Region Zachód

Artur Moryto

telefon: +48 784 058 368 
e-mail: moryto@ppg.com

Regionalny Menedżer Sprzedaży Trade - Region Centrum

Wojciech Kurczewski

telefon: + 48 795 598 335
e-mail: kurczewski@ppg.com

Regionalny Menedżer Sprzedaży Trade - Region Wschód

Tomasz Kujawa

telefon: + 48 693 712 982
e-mail: kujawa@ppg.com

Regionalny Menedżer Sprzedaży Trade - Region Południe

Jarosław Lysik

telefon: + 48 661 351 438
e-mail: lysik@ppg.com

Menedżer Sprzedaży systemów ogniochronnych

Wojciech Domański

telefon: + 48 728 337 801 
e-mail: wdomanski@ppg.com

Menedżer Sprzedaży Protective Coatings

Paweł Prusak

telefon: +48 662 088 685
e-mail: prusak@ppg.com

Menedżer Projektów - Region Zachód

Damian Chołast

telefon: +48 601 072 743
e-mail: cholast@ppg.com

Menedżer Projektów - Region Północ

Grzegorz Dziurdź

telefon: +48 881 027 776
e-mail: dziurdz@ppg.com

Menedżer Projektów - Region Wschód

Mirosław Grzeszczak

telefon: +48 605 221 955
e-mail: miroslaw.grzeszczak@ppg.com

Menedżer Projektów - Region Południe

Piotr Koprowski

telefon: +48 661 602 229
e-mail: piotr.koprowski@ppg.com

Menedżer Projektów - Region Centrum

VACAT